Kuchyně Decodom

AKCE kuchyně Decoplan

Sleva na všechny plánované kuchyně Decodom.

 ASTORIA, BELA, BIBIANA, CARMEN, CORA, ELIS, ESTER, KATY, LADA, LEANDRA, MANILA, MONA, ORNELIE, PAULA, PORTA, RADUZA, SÁRA, VANILA, ZORA.

Pro uplatnění slevy musí kuchyň obsahovat: horní a spodní skříňky, pracovní desky, sokly a úchytky.

 


Decoplan

Kuchyně Decoplan jsou moderní kuchyně, které Vám sestavíme  na míru dle vašich představ.Rádi poradíme a na přání vypracujeme 3D návrh vaší budoucí kuchyně. Kompletní nabídku naleznete v kuchyňském katalogu.

psdPřehled decoplan prvků psdKuchyně Decoplan

TREND

Tato kategorie kuchyní obsahuje nejmodernější barevné provedení reprezentující současné trendy evropského nábytku. Rovné plochy dvířek, pravoúhlé linie a živé barvy dělají z modelů řady trend nejvyhledávanější kuchyně na trhu.

MODERN

Nadčasový design je typický pro tuto řadu kuchyní. Modely, které se řadí do této kategorie jsou elegantní a účelné.

KLASIK

Stylové kuchyně se symetryckým frézováním. Rovné linie rámového designu umožní vytvořit stylové a moderní sestavy.

RUSTIKAL

Hlavním znakem je obloukové frézování v horní části skříněk.Dřevěné dekory použité v rustikálních kuchyních vytvářejí tu správnou romantickou atmosféru.


Minimax

Široký výběr kvalitních kuchyní který který umožní vytvoření sestavy do každého prostoru. Nabízí řešení jednoduchého systemu za přijatelne ceny.

psdKatalog minimax


Kuchyně Emka

Emka prispevek

Rohové lavice

Jídelní sety pro 4 osoby

Naše jídelní sety 4+1 – tedy jídelní sety pro 4 osoby jsou jednoduchou a čistou formou nenahraditelné linie interiéru. Kombinace vysoce kvalitního a moderního zpracování jídelních setů působí velmi reprezentativně. Jídelní sety 4+1 se skládají z jídelní židle a jídelního stolu.

Systém Klasik

Systém Klasik nabízíme ve všech dekorech dřevin a ve všech potahových látkách. Vzorník dezénů a látek je k disopzici na prodejně.

Rohové lavice nabízíme v 81 velikostech po 10ti centimetrech (viz. technické listy). Lavici je možno kombinovat s libovolným jídelním stolem a jídelními židlemi z naší nabídky.

Jídelní sety je také možno vytvořit z rovné lavice, kterou nabízíme v devíti délkách, libovolného jídelního stolu a potřebného počtu židlí a ve všech dekorech dřevin a ve všech potahových látkách. Vzorník dezénů a látek je k disopzici na prodejně.

Jídelní stoly jsou vyrobeny z kvalitní laminované dřevotřískové desky, která je na bocích opatřena kvalitní plastovou hranou, ta je odolná proti mechanickému poškození. Jídelní sestava se hodí do domácností, kaváren či restaurací.

Jídelní židle jsou vyrobeny z kvalitního bukového masivu.

psdTechnické listy KLASIK

Systém Kréta

Tento jídelní set nabízíme ve všech dekorech dřevin a ve všech potahových látkách (viz. vzorník dezénů a látek).

Rohovou lavici nabízíme ve třech velikostech. Rohovou lavici je možno kombinovat s libovolným jídelním stolem a jídelními židlemi z naší nabídky.

psdTechnické listy KRÉTA

Stoly

Jídelní stoly

Sháníte nový stůl?Nabízíme široký výběr jídelních stolů z různých materiálů,
vhodných pro Vaši jídelnu,kuchyni,nebo obývací pokoj

Židle

Barové židle

Sháníte novou jídelní židli? Tak jste na tom správném místě! V naší nabídce najdete nepřeberné množství židlí, které splňují účelnost a vnáší osobitý design do Vaší domácnosti. V naší nabídce naleznete jídelní židle dřevěné, kovové a židle barové. Všechny židle jsou vyrobeny z prvotřídních a odolných materiálů, zajišťující pevnost, stabilitu a odolnost pro každodenní použití.

Židle kov, plast

Židle masiv