Jídelní sety a rohové lavice

Jídelní sety pro 4 osoby

Naše jídelní sety 4+1 – tedy jídelní sety pro 4 osoby jsou jednoduchou a čistou formou nenahraditelné linie interiéru. Kombinace vysoce kvalitního a moderního zpracování jídelních setů působí velmi reprezentativně. Jídelní sety 4+1 se skládají z jídelní židle a jídelního stolu.


Systém Klasik

Systém Klasik nabízíme ve všech dekorech dřevin a ve všech potahových látkách. Vzorník dezénů a látek je k disopzici na prodejně.

Rohové lavice nabízíme v 81 velikostech po 10ti centimetrech (viz. technické listy). Lavici je možno kombinovat s libovolným jídelním stolem a jídelními židlemi z naší nabídky.

Jídelní sety je také možno vytvořit z rovné lavice, kterou nabízíme v devíti délkách, libovolného jídelního stolu a potřebného počtu židlí a ve všech dekorech dřevin a ve všech potahových látkách. Vzorník dezénů a látek je k disopzici na prodejně.

Jídelní stoly jsou vyrobeny z kvalitní laminované dřevotřískové desky, která je na bocích opatřena kvalitní plastovou hranou, ta je odolná proti mechanickému poškození. Jídelní sestava se hodí do domácností, kaváren či restaurací.

Jídelní židle jsou vyrobeny z kvalitního bukového masivu.

psdTechnické listy KLASIK


Systém Kréta

Tento jídelní set nabízíme ve všech dekorech dřevin a ve všech potahových látkách (viz. vzorník dezénů a látek).

Rohovou lavici nabízíme ve třech velikostech. Rohovou lavici je možno kombinovat s libovolným jídelním stolem a jídelními židlemi z naší nabídky.

psdTechnické listy KRÉTA