Polštáře

Polštář Astor

Jádro polštáře je vytvořeno z tzv. „líné pěny“, která se přizpůsobuje tvaru hlavy, krku nebo šíje, aniž by vytvářela protitlak. Má ergonomický tvar a v horní části je doplněný o mřížovou strukturu, která pomáhá nalézt nejvhodnější polohu pro uložení hlavy a krku. Krevní oběh je uvolněný a krční svaly mohou lépe relaxovat. Bavlněný potah opatřený zipem je možné prát samostatně. Polštář je vhodný pro alergiky.

Potah: 100% bavlna, snímatelný
Rozměry: 72 x 42


Polštář Bio Memory wave

Polštář je vyroben z bio líné pěny, která se vyznačuje vysokým podílem přírodních složek jako jsou esenciální oleje z léčivých bylin. Tyto složky propůjčují polštáři vysokou pružnost, usnadňují dýchaní a přináší opravdovou úlevu tělu a mysli. Díky svému anatomickému tvaru polštářzajišťuje ideální oporu pro krk a hlavu. Polštář je opatřen vysoce hygienickým potahem, který je unikátní díky schopnosti vytvářet aktivní bariéru proti roztočům, bakteriím a plísním a proto je vhodný pro alergiky.

Potah: 67% polyester, 33% viskóza
Rozměry: 72 x 42

 


Polštář Bio Moore

Polštář je vyroben z tzv. „bio líné pěny“ BioGreen, která obsahuje čisté přírodní oleje. Tato pěna kopíruje tvar hlavy a krku a přizpůsobuje se jejímu tlaku. Je alergicky neutrální a nevytváří živné prostředí pro roztoče. Potah je vytvořený ze 100% bavlny obsahující nespočet mikrokapslí s voňavými esencemi, které uvolňují během spánku příjemné vůně a pomocí této aromoterapie poskytují osvěžující spánek.

Potah: 100% polyester s vonnými mikrokapslemi, (Levandule, Green Tea, Fresh), snímatelný
Rozměry: 72 x 42


Polštář Memory moore

Líná pěna, ze které je polštář vyroben, se vlivem tělesné teploty ideálně přizpůsobuje tvaru krku a hlavy a poskytuje jim pevnou oporu a odlehčuje zatížení krčních a šíjových svalů. Polštář tak poskytuje uživateli maximální komfort a příjemný odpočinek. Polštář je doplněn snímatelným potahem, který je unikátní díky schopnosti vytvářet aktivní bariéru proti roztočům, bakteriím a plísním, proto je vhodný pro alergiky.
Možnost volby výšky polštáře: 9cm, 15cm.

Potah: 67% polyester, 33% viskóza
Rozměry: 72 x 42


Polštář Moore

Celé jádro polštáře se skládá z tzv. „líné pěny“, speciální polyuretanové pěny s velmi nízkou elasticitou, která se přizpůsobuje tvaru hlavy, krku nebo šíje, aniž by vytvářela protitlak. Krevní oběh tak není během ležení na polštáři omezován a krční svaly mohou lépe relaxovat. Bavlněný potah je opatřený zipem a je tak možné jej prát samostatně. Polštář je vhodný pro alergiky.

Potah: 100% bavlna, snímatelný
Rozměry: 72 x 42

 


Polštář Soft Gel Moore

Polštář má schopnost ideálně rozložit tlak hlavy a ideálně podepřít krční páteř. Polštář je citlivý na teplotu – během několika hodin se přizpůsobí teplotě lidského těla, teplota polštáře se však ustálí o několik stupňů níže. Polštář tak příznivě působí na krevní zásobování hlavy, okysličení mozku a podkožní tkáně, stejně tak přináší příjemný pocit a svěžest. Polštář je opatřen snímatelným potahem z látky OUTLAST – tato potahová látka vyniká výbornými termoregulačními vlastnostmi. Díky jedinečnosti použitých materiálů udržuje optimální teplotní klima – nedochází ke zvýšenému pocení.

Potah: 42% viskóza, 58% polyester, snímatelný
Rozměry: 72 x 42


Polštář Soya

Polštář využívá vhodného anatomického tvaru a drobných výčnělků v horní části k relaxaci krčních      a šíjových obratlů a lepšímu prokrvení krčních svalů. K relaxaci těla přispívá také potah skládající se ze 3 přírodních materiálů – soyi, stříbra a uhlíku.Toto složení zvyšuje ochranu těla před elektrosmogem, působí antibakteriálně a udržuje tělesné teplo bez vzniku vlhkosti.

Potah: 73% polyester, 24 % soya, 1% bavlna, 1% uhlík, 1% stříbro
Rozměry: 72 x 42


Polštář Super Soft

Jádro polštáře tvoří speciální viskoelastický gel vyvinutý z líné pěny, který je jemný, vysoce pružný a trvale nedeformovatelný ani po extrémním zatížení, s výbornou odolností proti poškození a rovnoměrným rozložením tlaku. Tyto vlastnosti, využívané v současné době hlavně v oblasti medicíny, si udržuje dlouhodobě. Vysoce hygienický potah je vzdušný, příjemný na omak s účinným antibakteriálním působením.

Potah: 69% polyester, 31% viskóza, snímatelný
Rozměry: 72 x 42